قوانین ما

قوانین و مقررات فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا

کاربر گرامی موارد زیر جهت استفاده راحت تر شما از فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا و همچنین آشنایی کامل شما با قوانین و مقررات ما نوشته شده، لطفا آن ها را با دقت بخوانید: ورود کاربران به وب‏‌سایت تجهیزا مانیتورینگ آریانا و استفاده از خدمات ارائه شده توسط آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا از سوی کاربر می باشد. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود./


قوانین عمومی


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


قوانین الکترونیکی


هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) یا با تاس با شما به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی


فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا جزئی از اموال فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش


روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا محفوظ است. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.


همچنین در سایت فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا شما می توانید به هر میزانی خرید انجام دهید ولی در هنگام پرداخت اینترنتی اگر قیمت کالاهای خریداری شده توسط شما بیشتر از پنج میلیون تومان باشد، شما باید پنج میلیون آن را در سایت پرداخت کنید و ما بقی مبلغ را با هماهنگی با همکاران ما به صورت دیگری پرداخت نمایید.


خسارت در هنگام حمل و نقل


فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه تجهیزات مانیتورینگ آریانا ارسال شود.